LTnet.cz - poskytovatel internetu na litoměřicku

Firma


Firma - bezpečnost sítí

Firewall Služba pro malé i větší firmy, které chtějí mít svá data pod kontrolou. Zde nabízíme využít kapacitu našich aktivních bezpečnostních prvků pro Vaše využití. Získáte tak profesionální ochranu na míru Vašim potřebám, aniž byste museli nakupovat drahé technologie. Služba Vám umožní jednak kontrolovat data např. antivirem či antispamem, dále chránit Vaši síť před známými útoky, či omezovat některé služby např. během pracovní doby (sociální sítě apod.).


Nabídka firewallových služeb

Produkt Počet IP navíc Cena bez DPH
Firewall start
Služba která je určena pro menší subjekty. Nabízí antivirovou kontrolu nad protokoly HTTP, SMTP, POP3, IMAP, FTP a IRC ve směru k zákazníkovi. Dále základní IPS pro klientské aplikace, čímž je bráněno napadení např. neaktualizovaného software (prohlížeč, poštovní klient) při přístupu ke škodlivému obsahu.
0 50,- / měsíc
Firewall optimum
Služba která je určena pro náročnější zákazníky. Oproti službě start je antivir, antispam i IPS nabízeno obousměrně, čímž je úroveň ochrany rozšířena také na servery na straně zákazníka. Další výhodou je IP adresa navíc, tudíž můžete oddělit provoz firmy a serverů. Dále je blokován provoz některých botnetů a také Vám umožníme filtrování vybraných kategorií webových stránek (hry, facebook, erotika, ...) a protokolů (icq, skype, p2p) ve vybraném čase.
1 350,- / měsíc
Firewall profi
Služba která je určena pro nejnáročnější zákazníky. Zde je zákazníkovi poskytnuta správa virtuálního firewallu, tudíž definice všech bezpečnostních pravidel je plně v rukou zákazníka. Bezpečnostní služby jsou postaveny na platformě bezpečnostních technologií FortiGate a FortiMail od FortiNet.
2 dohodou
Firewall na míru
Máte specifické požadavky na bezpečnost? Chcete ji řešit globálně pro celou firmu? Kontaktujte nás.
  dohodou

Samozřejmou součástí všech uvedenýc služeb je možnost monitoringu, tudíž máte přehled o tom, co a kdy bylo blokováno, příp. který provoz a kdy prochází Vaší přípojkou. Můžete tak následně díky těmto datům upravovat bezpečnostní opatření nebo měnit politiku pro QoS.

Hotline: +420 606 767 259

Kancelář:

Osvoboditelů 109/12 (vchod z boku budovy - bývalý Stavební úřad – směrem k Penny)
41002 Lovosice

Po-Čt 8:30 - 12:00 12:45 - 16:00
Pá 8:30 - 12:00 12:45 - 15:00

tel.: +420 414 120 004

Ukázat na mapy.cz


Copyright © 1998 - 2010, LR Design Studio. Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.